Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

Linia do produkcji bloków do palet drewnianych na Filipinach

August 20, 2020

najnowsza sprawa firmy na temat Linia do produkcji bloków do palet drewnianych na Filipinach

Instalacja linii do produkcji drewnianych bloków paletowych na Filipinach w styczniu.

Ta linia produkcyjna obejmuje jedną kruszarkę, jedną maszynę suszącą, jedną maszynę do mieszania kleju, trzy maszyny do blokowania palet drewnianych i podwójną maszynę do wykrawania.Instalacja na Filipinach trwa około 3 dni od 13 stycznia do 17 stycznia.

Nasz klient posiadał 5 fabryk, kiedy tam dotarliśmy;budowali szóstą fabrykę.Zaczął zajmować się meblarstwem w 1991 roku. Później zajmuje się eksportem drewnianych bloków paletowych, prasowanych palet drewnianych, ale wszystkie zostały sprowadzone z Niemiec.A teraz zaczynają samodzielnie wykonywać drewniane klocki.Poza tym robią również drewnianą paletę.

Robią też drewniane palety, więc mają wiele trocin i wiórów.Surowce z drewnianych bloków paletowych są obfite.Dzięki temu mogą obniżyć koszty produkcji, a także uzyskać zwrot w krótkim czasie.Rozmiar bloku, który chcą wykonać, to 100 * 90 mm, 100 * 100 mm, 90 * 90 mm itp.

Instalacja maszyny do blokowania palet jest bardzo płynna.Kiedy testowaliśmy maszynę, przeszkoliliśmy jej pracowników.Szkolenie obejmuje, jak kontrolować zawartość wilgoci w surowcach, ilość potrzebnego kleju, a także temperaturę i ciśnienie maszyny do blokowania palet drewnianych.To jest bardzo ważne.

Zaczynają pracę w lutym po naszym powrocie.Ale bloki są łamane, gdy są wyciskane, ponieważ ich pracownicy nie mają umiejętności pracy.Sprawdziliśmy, że przyczyną jest wysoka wilgotność surowców.W marcu nasz technik ponownie udał się do swojej fabryki, aby ponownie przeszkolić swoich pracowników.A teraz potrafią teraz tworzyć bloki.

Ponadto dobrą wiadomością jest to, że ten klient ponownie złożył zamówienie na kolejne trzy maszyny do blokowania drewna.Życzę dobrej współpracy w przyszłości.

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres sales03@thoyu.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup