Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

Gwoździarka do palet drewnianych w Tunezji

March 31, 2021

najnowsza sprawa firmy na temat Gwoździarka do palet drewnianych w Tunezji

Gwoździarka do palet drewnianych działa dobrze w Tunezji.Oto szczegóły.

Klienci z Tunezji zamówili tę gwoździarkę do palet drewnianych i linię produkcyjną do zbijania palet w marcu 2020 r. Linia do produkcji gwoździ do palet drewnianych w całości obejmuje piłę do drewna CNC, maszynę do nóg palet, gwoździarkę do palet, maszynę do znakowania palet, przecinarkę narożników palet, przewijarkę palet , pozioma maszyna obrotowa palet, układarka do palet, platforma do przechowywania palet i inny sprzęt pomocniczy.

Jest to pierwsza linia produkcyjna ThoYu do gwoździowania palet drewnianych w Tunezji.Klienci z Tunezji zakupili jeden zestaw 6-metrowej piły do ​​drewna CNC, jeden zestaw obcinarki do palet, jeden zestaw gwoździarki do palet, jeden zestaw znakowarki do palet, jeden zestaw obcinarki do narożników palet, jeden zestaw przewracarki do palet , jeden zestaw poziomej maszyny obrotowej do palet, jeden zestaw układarek do palet, jeden zestaw platformy do przechowywania palet i inny sprzęt pomocniczy.

Zalety gwoździarki do palet drewnianych

  1. Gwoździarka do palet drewnianych przyjmuje silnik serwo, oryginalny system sterowania numerycznego i precyzyjny reduktor serwo.System sterowania przyjmuje system PLC, który kończy cały proces produkcyjny.
  2. Gwoździarka do palet drewnianych pracuje z dużą precyzją i niewielkim błędem i może pracować nieprzerwanie przez dziesięć tysięcy metrów bez błędów, co zapewnia wysoką powtarzalność wymiaru roboczego.
  3. Gwoździarka do palet drewnianych wykorzystuje kompletną płytę stalową, aby zapewnić zwartość, zastępując płyty spawane.Linia produkcyjna do zbijania palet drewnianych może osiągnąć efekt automatycznego odbioru, który jest wygodny w transporcie wózkiem widłowym;jednocześnie oszczędzając czas gwoździarki i operacji układania w stosy.Ze względu na to, że obrabiane elementy nie muszą być układane w stos i obracane, a bezpośrednio przerzucane na platformę podnoszącą.Nie tylko zmniejsza pracochłonność, ale także skraca czas i przestrzeń do obsługi.
  4. Gwoździarka do palet drewnianych jest łatwa w obsłudze, wygodna w sterowaniu i prawidłowo pozycjonowana.Dostępna jest również automatyczna maszyna do układania palet oraz kompleksowe rozwiązanie w zakresie zbijania palet, układania w stosy i produkcji.
  5. Dobra ostateczna paleta.Jakość gotowych palet drewnianych jest bardzo dobra.

ThoYu jest profesjonalnym producentem gwoździarki do palet drewnianych w Chinach.Nasi klienci pochodzą z Włoch, Francji, Finlandii, Polski, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Tunezji, Brazylii, Meksyku, RPA, Indii i tak dalej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail sales03@thoyu.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup