Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call
Linia produkcyjna

Fabryka ThoYu znajduje się w Wuzhi w prowincji Henan, dogodnym obszarze komunikacyjnym.Zajmuje powierzchnię 7 000 metrów kwadratowych i posiada profesjonalną linię produkcyjną o rocznej produkcji 10 milionów formowanych palet przemysłowych.Posiadamy również linie produkcyjne maszyny do palet drewnianych, gwoździarki do palet, maszyny do blokowania palet, maszyny do sortowania owoców, maszyny do wżerowania owoców i maszyny do czosnku i tak dalej.

Naleganie na niezależne innowacje jest niewyczerpanym źródłem zrównoważonego rozwoju ThoYu.Dzięki 15-letniemu bogatemu doświadczeniu w badaniach i opracowywaniu maszyn do palet drewnianych, ThoYu jest gotów stworzyć serię spersonalizowanych rozwiązań paletowych dla naszych klientów!

Zhengzhou Thoyu Import & Export Trading Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

ThoYu niezależnie unowocześnia konstrukcję wszystkich maszyn w oparciu o wchłanianie zaawansowanych technologii.Te funkcje pomagają zwiększyć wydajność, oszczędzić robociznę, są łatwe w instalacji i konserwacji oraz zapewniają większe zyski.Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów, w tym jakość, cenę, dostawę za pomocą naszych innowacyjnych procesów i urządzeń, szybką zdolność produkcyjną, zaawansowane i zautomatyzowane możliwości montażu itp.

Od ponad 15 lat ThoYu dostarcza wiele wysokiej jakości sprzętu dla przemysłu drzewnego, owocowego, czosnkowego i innych.Głównymi produktami są maszyna do palet drewnianych, gwoździarka do palet, maszyna do blokowania palet, maszyna do palet z tworzywa sztucznego, maszyna do sortowania owoców, maszyna do wbijania owoców i maszyna do czosnku oraz inne kompletne zestawy maszyn i urządzeń.

R & D

ThoYu ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji palet, aby zapewnić maszynom paletowym najlepszą jakość i wysoką stabilność.

Zhengzhou Thoyu Import & Export Trading Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Współpraca z renomowanymi uczelniami i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą.ThoYu otrzymuje 7 patentów krajowych, szereg kluczowych osiągnięć technologicznych oraz wskaźniki techniczne na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Zespół ThoYu R&D eksperymentuje i aktualizuje prasę do palet drewnianych.Nowa generacja prasowanych palet drewnianych ma lepszą wydajność.Jednocześnie poszerzamy również surowce palety o trociny, trociny bambusowe, wióry drzewne, a nawet łuski, takie jak słoma bawełniana, łodyga konopi, wytłoczyny z trzciny cukrowej, włókno kokosowe, plastik i tak dalej.Próbujemy różnych surowców do produkcji palet.

Obecnie nasz dział R&D surowców eksperymentuje z procesem syntezy palet bez kleju.Wkrótce do produkcji zostaną wprowadzone palety bez kleju, który jest bardziej ekologiczny i zużywa mniej.Następnie dostarczymy wszystkim klientom recepturę surowca palety bez kleju.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup