Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

Gwoździarka do palet wysłana do Republiki Południowej Afryki

February 25, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Gwoździarka do palet wysłana do Republiki Południowej Afryki

Gwoździarka do palet została wysłana do Republiki Południowej Afryki z Chin.Oto szczegóły.

Klienci z RPA zamówili tę gwoździarkę do palet w RPA w październiku 2020 r. Cała gwoździarka do palet w RPA obejmuje maszynę do gwoździ palet, wbijarkę do palet, układarkę do palet, platformę do składowania palet i inne urządzenia pomocnicze.

To pierwsza gwoździarka do palet firmy ThoYu w RPA.Klienci z Republiki Południowej Afryki zakupili 1 zestaw maszyn do składowania nóg palet, 2 zestawy gwoździarki do palet, 1 zestaw układarki do palet, 1 zestaw platformy do przechowywania palet i inne urządzenia pomocnicze.

najnowsze wiadomości o firmie Gwoździarka do palet wysłana do Republiki Południowej Afryki  0

Charakterystyka gwoździarki do palet w RPA

  1. ThoYu samodzielnie projektuje i produkuje gwoździarki do palet w RPA.Gwoździarka do palet RPA działa z dużą precyzją i niewielkim błędem i może pracować nieprzerwanie przez dziesięć tysięcy metrów bez błędów, co zapewnia wysoką spójność wymiaru roboczego.
  2. Gwoździarka do palet w RPA przyjmuje silnik serwo, oryginalny system sterowania numerycznego i precyzyjny reduktor serwo.System sterowania przyjmuje system PLC, który kończy cały proces produkcyjny.Gwoździarki do palet są łatwe w obsłudze, wygodne w sterowaniu i prawidłowo pozycjonowane.Dostępna jest również automatyczna maszyna do układania palet oraz kompleksowe rozwiązanie w zakresie zbijania palet, układania w stosy i produkcji.
  3. Dostosuj projekt i rozmiar.Rozmiar gwoździarki do palet w RPA wynosi 1200 * 1000 mm.Ale możemy również stworzyć specjalne formy dla niestandardowych projektów lub rozmiarów.Jakość gotowych palet drewnianych jest bardzo dobra.

najnowsze wiadomości o firmie Gwoździarka do palet wysłana do Republiki Południowej Afryki  1

ThoYu dostarcza zarówno gwoździarkę do palet, jak i kompletną linię produkcyjną gwoździarki do palet drewnianych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail sales03@thoyu.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup