Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

Plastikowa maszyna do palet wysłana do Hiszpanii z Chin

March 30, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Plastikowa maszyna do palet wysłana do Hiszpanii z Chin

Plastikowa maszyna do palet została wysłana do Hiszpanii z Chin.Oto szczegóły.

Hiszpańscy klienci zamówili tę plastikową maszynę do palet, linię do produkcji palet z tworzywa sztucznego, podawanie i transport materiałów, obowiązkowy sprzęt do karmienia, wytłaczarkę do tworzyw sztucznych, zbiornik ilościowy i maszynę chłodzącą w styczniu 2020 r. Cała linia do zbijania palet drewnianych obejmuje maszynę do palet z tworzywa sztucznego, podawanie materiału i przenośnik, obowiązkowy sprzęt do karmienia, wytłaczarka do tworzyw sztucznych, zbiornik ilościowy i maszyna chłodząca oraz inny sprzęt pomocniczy.

To druga linia produkcyjna palet plastikowych w Hiszpanii od ThoYu.Klienci z Hiszpanii zakupili jeden zestaw maszyny do podawania i transportu materiałów, obowiązkowy sprzęt do karmienia, jeden zestaw obowiązkowych urządzeń do karmienia, jeden zestaw wytłaczarek do tworzyw sztucznych, jeden zestaw zbiorników ilościowych, jeden zestaw palet z tworzywa sztucznego, jeden zestaw chłodziarki, i inny sprzęt pomocniczy.

najnowsze wiadomości o firmie Plastikowa maszyna do palet wysłana do Hiszpanii z Chin  0

Charakterystyka maszyny do palet z tworzyw sztucznych

Plastikowa maszyna do palet jest specjalnie dostosowana do produkcji palet plastikowych.Prasownica do palet plastikowych ma konstrukcję 3-belkową i 4-kolumnową o maksymalnym nacisku 1000 ton, wysokość 5 metrów i ciężar 20 ton.Czas utrzymywania jest również powiązany z surowcem.Czas utrzymywania będzie różny dla różnych surowców.Proces formowania tłocznego można zastosować do produkcji odpadowych tworzyw sztucznych i nowych tworzyw sztucznych.Zakres zastosowania jest niezwykle szeroki.Można produkować różne rodzaje palet, a różne formy można zastąpić tym samym wyposażeniem.

Prasa do palet z tworzywa sztucznego wykorzystuje silnik serwo, dzięki czemu hałas podczas pracy jest wyjątkowo niski, prasa działa płynnie, a sterowanie jest bardziej precyzyjne.

najnowsze wiadomości o firmie Plastikowa maszyna do palet wysłana do Hiszpanii z Chin  1

Cechy linii produkcyjnej formowanych plastikowych palet

1. Ochrona środowiska.

Linia do produkcji palet do formowania tworzyw sztucznych jest idealną linią do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych.Linia produkcyjna zmienia odpady z tworzyw sztucznych na nowe plastikowe palety, dzięki czemu pomaga chronić środowisko.

2. Niski koszt produkcji.

Cena surowców jest niższa niż 50%, więc koszt produkcji jest również niższy niż 50%.Ponadto proces technologiczny linii do produkcji palet z tworzywa sztucznego jest łatwiejszy i łatwiejszy w obsłudze.

3. Dobra końcowa plastikowa paleta.

Jakość gotowych palet plastikowych jest równie dobra, jak tych tradycyjnych.Tymczasem ostateczne plastikowe palety są jednoczęściowe, co pozwala zaoszczędzić 60% miejsca niż tradycyjne.

najnowsze wiadomości o firmie Plastikowa maszyna do palet wysłana do Hiszpanii z Chin  2

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące maszyny do formowania palet z tworzywa sztucznego, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sales03@thoyu.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup