Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Robin

Numer telefonu : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

ThoYu pomyślnie przetestował paletę z łuskami słonecznika z prasowaną maszyną do palet

August 19, 2020

najnowsze wiadomości o firmie ThoYu pomyślnie przetestował paletę z łuskami słonecznika z prasowaną maszyną do palet

ThoYu z powodzeniem przetestował w zeszłym tygodniu paletę z łuskami słonecznika na prasowanej maszynie do palet.Oto szczegóły.

 

Surowy materiał: łuski słonecznika

najnowsze wiadomości o firmie ThoYu pomyślnie przetestował paletę z łuskami słonecznika z prasowaną maszyną do palet  0

Waga łusek słonecznika: 17 kg

Waga gotowej prasowanej palety: 19 kg

Bez suszenia

sunflower hulls pallet

Ten testowy projekt palety z łuskami słonecznika jest wymaganiem naszych ukraińskich klientów.A ich firma produkuje olej słonecznikowy, więc mają obfite łuski słonecznika.

Dział ThoYu R&D eksperymentuje i modernizuje prasowaną maszynę do palet drewnianych.Nowa generacja prasowanych palet drewnianych ma lepszą wydajność.Ponadto nasze automatyczne maszyny do tłoczenia palet drewnianych z podwójną formą działają również dobrze w Chinach.

Jednocześnie poszerzamy surowce palety o trociny, trociny bambusowe, wióry drzewne, a nawet łuski, takie jak słoma bawełniana, łodyga konopi, wytłoczyny z trzciny cukrowej, plastik i tak dalej.Próbujemy różnych surowców do produkcji palet.Dlatego łuski słonecznika są również idealnym surowcem na paletę.

Palety z łuskami słonecznika są zrównoważoną alternatywą dla istniejących palet drewnianych i plastikowych.Jest to również prasowana paleta, która jest w 100% na bazie biologicznej.Jednocześnie zastępują drewniane palety, a także chronią światowe zasoby leśne.Dlatego promują zrównoważony rozwój świata.Palety z łuskami słonecznika nie tylko utylizują łuski słonecznika, ale także pomagają uzyskać więcej wartości.

sunflower hulls pallets

Cechy palety z łuskami słonecznika

1. Przyjazny dla środowiska

Produkowana przez nas paleta łusek słonecznika zawiera wyłącznie naturalne łuski słonecznika oraz żywice syntetyczne.Końcowe palety z łuskami słonecznika są prasowane bez gwoździ i są ponownie wykorzystywane i poddawane recyklingowi.Poza tym nie zatruwają środowiska, gdy się zepsują.Dodatkowo zepsute palety są również surowcem do nowych palet.Stąd też spotyka się z gospodarką o obiegu zamkniętym.

2. Niski koszt

Zewnętrzna część zwana łuskami odpadków słonecznika służy do wykonania palety, która zawsze się marnuje.Cena surowca jest więc bardzo tania, co również ogranicza inwestycję.Niektóre rośliny oleiste mają również problem z tym, jak radzić sobie z łuskami słonecznika.Co więcej, palety z łuskami słonecznika to również dobry produkt w branży logistycznej i magazynowej.

3. Dobre końcowe palety z łuskami słonecznika

Niska zawartość wilgoci oraz stała intensywność i sztywność.Paleta drewniana jest niehigroskopijna i nie ulega deformacji w trakcie.Stabilny wymiar i brak zniekształceń i wypaczeń.Wysoka precyzja rozmiaru i lekkość.Jest to specjalnie zaprojektowane żebro wzmacniające, które zapewnia intensywność i dokładność produkcji.Ponadto paleta z łuskami słonecznika ma gładką powierzchnię i nie ma zadziorów.

4. Gotowe do eksportu

Prasowana maszyna do palet buduje łuski słonecznika na paletach pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą.Więc są to jednorazowe formowanie palet.Gotowe palety z łuskami słonecznika spełniają wymogi ISPM15 i są gotowe do eksportu.Dzięki temu zaoszczędzi dużo czasu potrzebnego na odprawę celną.Bezpłatna fumigacja i popularna w transporcie importowym i eksportowym.

W przypadku zainteresowania prasą paletową prosimy o kontakt.Jeśli masz problem z łuskami słonecznika, napisz do nas na adressales03@thoyu.com.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup